En son ne zaman aile albümünüzü ya da eski fotoğraflarınızı açıp baktınız?

Son yıllarda daha sosyal medya/paylaşım eksenli bir fotoğraf kültürü doğdu gibi.

Tarih olarak daha uzak geçmişinize dayanan(kişisiel ya da aile) fotoğraflarınıza tek başınıza ya da ailece açıp baktığınız oluyor mu?

En son ne zaman hatirlamiyorum ama ara ara acar bakariz. Cok fazla cocukluk fotografimiz var, epey eglenceli oluyor o yuzden.

  • bxgx  (22.09.18 13:38:30)
Tek basima 2 ayda bir geliyolar bakiyorum. Hatirlayip uzulup/mutlu olup geri kapiyorum.

Sosyal medya beni bu anlamda hic etkilemedi acikcasi. Beni etkileyen daha cok is yukunden zaman bulamamak oluyor.
  • superfluid  (22.09.18 13:40:35)
geçen ay ailecek açıp baktık ama ondan önce yıllardır bakmamıştık. Sosyal medya ile alakalı olduğunu düşünmüyorum ama.

  • nundu  (22.09.18 14:09:19)
Ara ara bakıyordum.
Taşınma durumumuz dolayısıyla 1,5 yıldır nerede oldukları belli değil bazı kolileri yeniden taşınacağız diye açmadık, muhtelemen onlardan birinde.
Ben pek sevmem öyle eski fotoğraflara bakmayı ama bir kere göze çarpınca alınıp bakılıyor.

Tarayıp yandex disk'e attıklarımı saymıyorum fotoğraf kültürü değişikliğine değindiğin için :)
  • mutekebbir  (22.09.18 14:15:22)
Geçen sene kardeşim komaya girmişti ve durumu çok kritikti. O dönem eve gelen çocukluktan beri çok yakın olduğum kuzenlerimle açıp bakmıştım.

  • bokmuhendisi  (22.09.18 15:57:51)
Bayramda ve ikinci çocuk ne demek onu görmüş oldum. Hiç fotom yok ya allahsız ailem

  • fasulyek  (22.09.18 16:49:33)
bi iki gün once acip baktım. arada beğendiğim olursa photoshopta retouch yapıp instagrama atıyorum.

  • all girls dream  (22.09.18 16:50:21)
Yanaklarım ağrıyana kadar gülmek istediğimde açıp bakıyorum <3 En son 5 ay önce filan bakmıştım ama iyi hatırlattın yarın muhteremlerin evine gidince bakayım, tüm albümler orada :/

  • saveur  (22.09.18 17:04:03)
Hatirlayamacagim kadar eski. Hic acmadim galiba. Cocukken acmkskmdir belki.

  • stavro  (22.09.18 17:40:45)