Amazondan alışveriş

İçin biraz beklemek mi lazım. Rezalet başlıklarına konu olmayayım. Viraz trye alışsınlar sistemleri otursun. Alışveriş yaoan var mı hatta ürününü teslim alan varsa daha iyiy olur

Ben iphone aldım açıldığı gün,hızlı kargo seçtim bugün geldi.Gebzeden ümraniyeye 2 günde.Neyse,kutudan fatura çıkmadı,sadece sevk irsaliyesi var.Fatura için aradım,"netten indirin yazdırın" dediler:))yazdırdım faturayı baktım imei numarası yok.Tekrar aradım "biz faturalara imei no yazmıyoruz"dediler.15-20 dk lık görüşmeden sonra imei yazan bi evrak veremediklerinden iade etmek istedim.İade için bi çıktı alıp kutuya yapıştırıp mng kargoya gittim.Mng kargo iade kodu istedi.Tekrar amazonu aradım,bi yetkili "telefonu kapatınca bir kod alacaksınız"dedi.Tabii ki kod falan gelmedi.15 er dakikalık 4 çağrı sonucunda,kargoyu benim ödemem istendi,onlar bana verecekmiş.Yani pişman oldum.Abd amazondan aldığım ürünü bile çok daha kolay iade etmiştim.Şu an kargoyu ve telefonun parasını alabilecek miyim bilmiyorum.Uzun süredir netten alışveriş yapan biri olarak ilk defa mağdur oldum.Hem de en güvendiğim marka tarafından

  • arenas  (21.09.18 23:35:58)
indirimli bir şey vs. almayacaksan bekle bence kargo konusunda sıkıntılar var gibi.

  • mattiadestro  (22.09.18 01:08:09)
açıldığı gün sipariş verdim. bugün teslim edildi. iki parça ürün sipariş vermiştim, üç kutu geldi. fazla kutunun içinden benim sipariş vermediğim bir telefon çıktı. amazon'u aradım, geri gönderin kargo ücretini siz ödeyin makbuzunu mail atın iki saat içinde iade edilir dediler.

  • inheritance  (24.09.18 14:21:16)
ben bi tras makinesi aldim. 2 gundur daha gelmedi. mng kargo ile gondermisler. mng kargo ile daha once sorunlar yasadim. ne yapacagiz bilmiyorum.. ayaklarina gidip alacagim mecburen, yoksa geri gonderecek bu manyaklar. bi daha hic ugrasamam.

kargo sectirseydi iyi olurdu. ilerde olur ama daha yeniler. ben kargoyu aldiktan sonra amazon com tr'ye birkac firca cekecegim.
  • Leonardo~Da~Vinci  (24.09.18 14:28:06)