[]

komşunun pitbull u

karşı komşunun bahçesinde pitbull var ve annemin devamlı baktığı sokak kedilerinden bazıları bu hayvan tarafından parçalandı. kedilerin acı acı miyavlamasını duyduk bikaç defa ama artık onlara üzülmez oldum annem yüzünden, kadın üzüntüden yerlere yatıp ağlıyor her seferinde. son bi haftada 2 3 defa yaşadık. karşıdakiler de sıkıntılı tipler, şikayet ya da laf etsen konu uzar baya. ne yapılabilir?
 
E beslemek kanunen yasak değil mi? Belediyeye ve ilgilenebilecek diğer yerlere şikayet edin, belediyeye yazdığınız dilekçenin altına "bu dilekçenin bir kopyası da CİMER'e iletilmiştir" yazın iş hızlanır belki.


  • John Bloor  (21.09.18 09:01:17) 
John Bloor +1

BİMER ve CİMER'e e-devletten yazın mutlaka. Belediyeye de şikayet edin.
  • monogram  (21.09.18 09:05:11) 
açık açık kedileri katlettiğini, tehdit oluşturduğunu, karşıdakilerin de tekin tipler olmadıklarını bu yüzden kimliğinizin saklı kalması şartıyla başvuru yaptığınızı belirtin.

pitbulun günahı ne, ruhsal bütünlüğü tam olmayan insanlara karınca bile sahiplendirmemek lazım ama türkiye işte.
  • killerbee  (21.09.18 09:31:56) 
şikayet edersen ceza alırlar hatta tekrarında hayvanı hayvan barınağına sahibini de cezaevine gönderirler.

Alıntı : Bu durumlarda gören halk ise DSİ, Orman Müdürlüğü ya da polise ihbar etmesi gerekmektedir. Özellikle tehlike arz ediyorsa kesinlikle ihbarı gerçekleştirmek gerekiyor. Pitbull sahiplerinin elinden alınırken ayrıca yaklaşık 5.500 TL idari para cezası verilmektedir.
  • kureseltikinma  (21.09.18 09:43:32 ~ 09:49:08) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.