Kasiklarimda muthis bir kasinti var bir suredir.

Bir kasimaya basladim mi birakamiyorum, oylr boyle degil. Oyle de tatlı kasiniyor ki. Tras edilen bolge kasiniyor. Trasla alakali bir sey degil cunku hep ayni makijeyle tras ediyorum, onda bir değişiklik yok. Duzenli dusumu da aliyorum, onda da bir degisiklik yok. Bu kasintiyi cozemedim ilk defa boyle bir sey oluyor. Doktor gitmeye zaman da bulamıyorum bu ara. Illa ki gideceğim ama onunuzdeki 10 gun icinde gitme firsatim olmayacak gibi. Buraya sorayım dedim simdilik. Bu neyin nesidir bir fikri olan var mi?
Not: cinsiyet erkek.

mantar?

  • xvyz  (20.09.18 19:49:42)
sadee traş ettiğin bölge mi kaşınıyor, yoksa traş etmediğin yerler de kaşınıyor mu?

  • killerbee  (20.09.18 19:53:56)
Mantar nasil bir sey bilmiyorum ama görünürde bir degisiklik yok, bir anormallik görünmüyor ama kasiniyor.

@killerbee
Tras ettigim bolgeyle birlikte belli bir alan kasiniyor, basindan beri ayni alan. Buyuk bir alana yayilmis degil kasinti.
  • stavro  (20.09.18 20:01:27)
mantar olsa kötü koku olabilir diye tahmin ediyorum.

eğer bu aralar çok terlediysen ve orası terden dolayı tahriş olduysa bu şekilde de olabilir.
  • killerbee  (20.09.18 20:02:32)
Yok epey oldu kasinmaya baslayali. Tahris falan yok, deride her sey normal gorunuyor.
Hafiften korkmuyor da degilim.

  • stavro  (20.09.18 20:06:05)
git doktora, bin tane sebebi olabilir
çamaşırların iyi durulanmaz, fazla deterjan koyarsın alerji yapar.

umumi tuvaletten mantar gibi bişey bulaşmıştır, git gide kötüye gider.

rahat da vermiyor sana baksana.
  • killerbee  (20.09.18 20:14:38)
stilex krem dene. sonra da doktora gözükmekte fayda var.

  • the kene  (20.09.18 20:29:14)
Kasık biti falan olmasın?

  • oligomer  (20.09.18 20:36:55)
çamaşırlarını kontrol et. (özellikle çamaşırlarının dikiş yerlerini) ufak ufak canlılarla karşılaşırsan sorunu buldun demektir. kasık biti.

  • draconas  (21.09.18 14:07:38)
yıllar önce bende de aynı problem olmuştu. allahım kaşınıyor ama ne güzel kaşınmak öyle. nedeni mantarmış. acilen cildiyeye git.

  • kraldan cok kralci  (21.09.18 14:20:57)
Durmayan bir kaşıntı ve şişme varsa mantardır. Kremleri var zamanla çözülür.

  • anarsika  (21.09.18 16:32:54)
Kasik biti olsa simdiye farkederdim, surekli inceliyorum.
Sadece kasinti var, sisme yok. mantara benzer bir goruntu yok.

  • stavro  (22.09.18 21:39:42 ~ 21:39:59)