[]

Eve hangi internet paketini alalım?

Film, video çok izliyoruz ama İndirme gibi aşırı kota harcama yapmayacağız bi paket önerir misniz?
Not: Küçük bir şehirdeyiz. 
indirmek ile izlemek arasında bir fark yok. isterseniz filmi indirin izlerseniz indirmeden izleyin. bence internete bağlı bir işiniz ve online oyun oynamıyorsanız bulabildiğiniz en ucuz paket sizi idare eder.


  • belkider  (20.09.18 18:57:31) 
@belkider O zaman bu turktelekomu seçsek 20gb bitince çok yavaşlamıyor mu?bireysel.turktelekom.com.tr
Turktelekomun 29 tl 20gb mi yoksa
Superonline limitsiz 24mps 69tl mi?
  • coca cola  (20.09.18 19:32:46) 
Bu devirde 4 mbit bağlantı almak gibi bir hataya düşmeyin sakın. Birçok sağlayıcıyı araştırın. 3 ay sonra AKN olayı tamamen kalkacak onu düşünerek seçiminizi yapın. Benim tavsiyem 24 mbit ve üstü tercih etmeniz.


  • synthetic a priori  (21.09.18 03:50:48) 
attığınız fiyat şahane fakat ben en ucuzu derken 8-16 mbit'den yavaş satılmıyor diye düşünüyordum. hızınız 8'den az olmazsa güzel olur(mümkünse 16), 4 mbit gerçekten çok yavaş.

Bunların dışında şuan satılan neredeyse bütün paketler akn'li. akn kalkabilir denildiğinden kaldı ki kalkmasa bile, kotası düşük olan paketler sizin adınıza çok sıkıntı olmaz. bütün paketlerde şuan gece 2 sabah 8 arası akn yok. çok büyük bir dosya indirecek olsanız dahi bu saatlere göre ayarlayabilir ve indirebilirsiniz.

ayrıca belirtmek isterim ki; bayilerde ya da kapı kapı internet bağlatmaya çalışanlarda, websayfalarından daha güzel tarifler olabiliyor.
  • belkider  (21.09.18 17:13:48 ~ 17:17:09) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.