[]

izmir izban saatleri

bu saatler doğru mu? buradaki saate göre hareket edicem kaçırmayım.

www.izban.com.tr


 
Bu saatler kesin değil de tahmini. Tutarlı sayılır. +/- 3 dk gibi düşünebilirsin. Güvenli olsun istersen 5 dk önce git.


  • pati  (20.09.18 17:26:59) 
doğru, salhane'den bazen burda ki dakikalara göre bindiğim oluyor, çok az değişiyor gecikirse de. ayrıca izmir büyükşehirin uygulamasını indirirseniz, ulaşım bölümünden evinize yakın otobüs durağı numarasına yaklaşan otobüsleri görebiliyorsunuz. ben evden hep buna göre çıkıyorum, arada sırada şaştığı oluyor ama çoğunlukla 7 dakika dediyse 7 dakikada geliyor hakikaten otobüs. o da aklınızda olabilir.


  • Phoebe  (20.09.18 17:29:58 ~ 17:30:33) 
ne izban saatleri, ne otobüs saatleri tutuyor. bi kez bile denk gelmedim.


  • nice tnetennba  (20.09.18 17:39:54) 
5-10 dakika önemli değil de mesela akşam 1'de binmem gerekecek. 00:50-1.10 arası geliyorsa bile yeterli.


  • nick bulamadim  (20.09.18 17:45:55) 
rahat ol o kadar oynamaz.


  • biravekahve  (21.09.18 00:23:18) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.