[]

metro turizm sofya

seferini kullanan oldu mu daha önce? sitede yazdığı varış saatinde mi orada oluyorlar?
 
kapikulede gecikme olmazsa vaktinde varir.


  • duptıs  (20.09.18 11:29:47) 
mahmutbey girişinden edirne istanbul 234 km tutuyor

yanlız kapıkuleye gideceği için 20 km de o yol var

254 km. kapıkulede zaman zaman çok aşırı yoğunluklar olduğu oluyor, özellikle yazın, onlara denk gelirsen yandın. yoksa çok fazla tutacağını sanmıyorum.

edirne istanbul arasını 2.5 saat olarak düşün.

sonrasını bilmiyorum.

telefon aç bi sor istersen.
  • killerbee  (20.09.18 11:31:56 ~ 11:32:16) 
sofya degil ama başka bir şehrine gittim bulgaristanın metro ile.
tam saatinde olmuyo kapıdan dolayı. bir de istanbul trafiğinden.

  • nıç  (20.09.18 11:52:15) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.