[]

yurt sağlık raporu

aile hekiminden yurt için sağlık raporu aldım. ama şöyle bir şey yazıyor.

"Ancak bu tür raporların tam donanımlı bir hastaneden alınması tavsiye olunur.Eldeki mevcut tıbbi imkanlarla yapılan harici muayene sonucu verilmiş olan hekim kanaat raporudur.Kardiyolojik, radyolojik ve biyokimyasal tetkikler sonucu saptanacak hastalıkları kapsamaz."

bu rapor geçerli olur mu? hastaneden gidip almam gerekir mi?

 
isteyene bağlı. çoğu kamu kurumu başlığa bakar geçer.


  • nrmnm  (20.09.18 01:51:15) 
üniversite yurdu için. belgede aile sağlığı merkezi sağlık raporu yazıyor. sağlık ocağında aile hekiminden aldım. bilseydim hastaneye giderdim.


  • nick bulamadim  (20.09.18 01:56:07) 
yurt gibi toplu yaşanan yerler için akciğer filmi ve hepatit markerlerına falan bakılmış bir rapor istenir genelde ama pek de üzerinde duracaklarını sanmıyorum. sen o raporu ver, cidden detaylı bir rapor isteniyorsa kaydını yapıp onu da en kısa sürede tamamla getir derler zaten sana.


  • nrmnm  (20.09.18 09:28:39) 
Hangi okul istiyor bilmiyorum ama Hacettepe'nin yurdu bakıp geçiyor sadece. Hastaneden alınmasına gerek duymuyor.


  • sparky  (20.09.18 10:16:01) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.