Üniversite sınavına yönelik Türkçe kitabına görsel önerisi

Bu kitap sınavda Türkçe'den full yaptırmayı vaat ediyor. içindeki sorular çok zor. nasıl bir görsel kullanırdınız?

Ornegin Turkce'den mi olarak Turkceden mi?

Kapaginda yazim yanlisi olan bir kitabi asla satin almam, instagrama ekler mime yapar alay ederim.
  • Traveller  (19.09.18 21:58:48)
Hem Türkçe'den hem de full.

Kapak önemli değil tüm baskıyı satın alıyorum.
  • 038576  (19.09.18 22:39:15)
hazırlık sürecini yeni atlatmış biri olarak yazayım, yeni bir yayınsa kaliteli bi kapak hayat kurtarır. simdi adını hatırlayamadığım sarı renkli minimal bi kapak dizaynına sahip paragraf kitabı vardı, çok dikkat çekiciydi mesela sırf onun için alanlar vardı. o yüzden kapağa basılan kalitesiz görseller ve tasarımlar yeni yayınlara olan onyargiyi muhtemelen dandik görüntüsü verdiği için daha da arttırır. o yüzden dikkat çekici bir renkle minimal bir dizayn daha hoş olurdu.

  • mehmed resad  (19.09.18 23:27:41)
Kırmızı acı biber koyun soruların zorluğuna göre rengi değişir. Konseptinizi de buldum hadi iyisiniz köftehorlar.

  • FeykIM  (20.09.18 00:17:17)