Vatan bilgisayar rezaleti

Baktım ki uzun süredir almayı düşündüğüm jbl t450 bt kulaklık 350 liradan 229 liraya düşmüş. Aldım bir adet kasaya gittim. Kasadaki kadın fiyatın 350 olduğunu söyledi. Etikette öyle yazmıyor dedim. Gelin birlikte bakalım dedi. Gittik baktık. Gerçekten de etikette 229’du.

Merkeze sormam lazım dedi. Sordu. Merkezden fiyatın 350 olduğunu söylediler.
Başka bir görevli geldi. Etiketin haftasonu indiriminden kalmış olabileceğini söyledi.
Haftasonunun üzerinden 3 gün geçti hala değiştiremediniz mi dedim.
Daha sonra merkeze bir daha sordurdular. Merkezden yine red geldi.

Etikette yazan neyse o fiyattan vermek zorunda olduklarını söyledim.
Merkezden red geldiğini, veremeyeceklerini söyledi. Müdür gelse o da veremezmiş. Faturada açık olurmuş.
Ben de daha fazla diretmedim.

Şimdi burada kim haklı kim haksız? Şikayet etmeli miyim? Gerçi şikayet etsem nereye edicem elimde olayın böyle yaşandığına dair bir şey yok.

Ürünü 350den alıp, etiketteki fiyatın fotoğrafını çekip aradaki farkın tarafınıza ödenmesi için fotoğraf ve fişle birlikte hakem heyetine başvurabilirdiniz

  • yemrem  (19.09.18 18:45:24)
Şu ara fiyatlar ebesinin nikahı olmuş. Hemen her gün fiyatlar değişiyor. Yüklenmeyin bu kadar satış elemanlarına, onlar da insan...

Resmi olarak soruyorsanız, etikette ne yazıyorsa, ondan alabilirsiniz.

Madde 10 : www.resmigazete.gov.tr

.
  • kartallar yuksek ucar  (19.09.18 19:24:58 ~ 19:29:16)
müşteriyi önemseyen bir firma olsa hata yaptıklarını kabul Edip hiç ikiletmeden o fiyata verirlerdi.

  • Neill  (19.09.18 19:52:22)