[]

esenboğa - beytepe

esenboğa'dan hacettepe beytepe kampüsüne gitmek için nasıl bir yol izlemem gerek?
 
havalimanından kalkan servisler ile kızılaya geliyorsun. oradan koru metrosu ile beytepe durağında iniyorsun. daha sonra da kampüse giden ring servisler ile kampüse kadar ulaşım sağlıyorsun.


  • kablelvuku  (19.09.18 15:32:48) 
çok teşekkürler.


  • nick bulamadim  (19.09.18 15:35:02) 
havalimanından kalkan iki servis var. belko ve havaş. havaş kızılaya gitmiyor. belkoya bineceksiniz.

kalanı kablelvuku'nın tarif ettiği gibi. çok güzle tarif etmiş. +1
  • elorelia  (19.09.18 15:56:25 ~ 16:19:19) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.