Deodorant kullaniyor musunuz

Ben kullanmiyorum. Eksikligini de hissetmiyorum. Temiz adamim.

Kullanmadığımda rahat edemiyorum. Kokan bi insan olmadığım halde. Alışkanlık olmuş. Roll on’suz asla

  • Delay Fuze  (18.09.18 22:53:43)
Her gün duş alıp önce deotak sonra üstüne deodorant kullanıyorum. Bi tane de kesmiyo. Yoksa içim rahat etmiyo.

Siz dr hayrına toplu taşıma kullanmayın emi?
  • bir nick var benden iceri  (18.09.18 22:57:55)
Elbette!

İnsanın kendi kokusuna karşı burun hassasiyeti kayboluyor koksa bile. Nereden biliyorsun ki ter kokmadığını?
  • Bu ne ya?  (18.09.18 22:58:30)
en soğuk ve kuru kış gününde roll on + deodorant kullanırım, az terleyen birisi olmama rağmen.

  • alwayschargeneverbend  (18.09.18 22:59:13)
Kullanmiyorum

  • balpolen  (18.09.18 23:01:22)
offf kokun buraya kadar geldi :(:( kullanıyorum tabi ki.

  • theseachange  (18.09.18 23:06:02)
Bizzat sabahını akşamını dip dibe geçirdiğim insan şaşırarak kullanmadığım halde temiz olduğumu söylemişti.

Bunu kullanınca terliyorsunuz ve kokular karışıyor. Daha mide bulandırıcı oluyor. OLMUYOR MU?
  • hz emreyiz  (18.09.18 23:06:45)
Kullanıyorum
Ofiste kullanmayan arkadaşlar odama girince arkalarından deodorant sıkıyorum

  • damla sakızlı dondurma  (18.09.18 23:18:16)
Her gun duş alıyorum + deodorant kullanıyorum, gün içinde de sıkıyorum bazen.

  • roket adam  (18.09.18 23:28:36)
kullanıyorum, kullanmayanlara sövüyorum.

  • datnet  (18.09.18 23:33:46)
O kisilerden biri sensin demek :'(

Zaten herkes kendini temiz gorur.

Acaba diger insanlar o kokan insanlari nasil algiliyor

Edit: Yukarida akillica bir soru gelmis ama begenmemis tik atmamissin, cidden kokmadigini nereden biliyorsun? Insan kendi kokusunu her zaman almaz sonucta.
  • howfaristhesky  (18.09.18 23:36:40 ~ 23:38:11)
deotak varken sümüğümü atmam

  • nice tnetennba  (18.09.18 23:39:30)
@howfarsthesky

Cevabını yukarda verdim. Cevapları oku.
  • hz emreyiz  (18.09.18 23:41:04)
kullaniyorum.

kullanmayinca sen hissetmiyorsun zaten, etrafindakiler hissediyor.
  • fortisvita  (18.09.18 23:49:28)
@scheherazade teşekkürler durumu güzel özetledin. Yahu kullanmiyorum, bir sabah bir akşam duş alıyorum diyorum. Yok sen kokuyorsundur da bilmiyorsun diyor. Hadi ben bilmiyorum sabah akşam benle olan insan da mı bilmiyor...

  • hz emreyiz  (18.09.18 23:50:47)
Hayatım boyunca kullanmadım. Ter koktuğumu da hatırlamam hiç.

  • Drakath  (19.09.18 00:06:34)
Kullanıyorum stick olanlardan. Kullanmadan çıkmam.

  • hernezıkkımsa  (19.09.18 00:18:07)
senelerdir kullanmıyorum. Deotak krem kullanıyorum. Ekstra güzel kokmak istersem parfüm kullanıyorum boynuma, koluma.
Koltukaltı bence deodorant-parfüm için uygun deri yapısına sahip değil, acıtıyor.

  • megalomaniac  (19.09.18 00:45:18)
Kullaniyorum. Ama takıntılı değilim kullanmadan dışarı çıkınca kendimi pis hissetmem. Kullanmiyorsun diye sana da pis demem.

Ama iğrenç ter ya da ter+deodorant ya da leş gibi parfüm kokanlar var etrafta.
  • the kene  (19.09.18 01:05:17)
hiç ter kokmadığım halde kullanıyorum. temiz hissettiriyor kokusu.

  • delidir yakalayin  (19.09.18 01:36:49)
Kullanıyorum çünkü pisim. Bir arkadaşım da böyle ben her gün banyo yapıyorum o yüzden ter kokmuyorum diyordu. Ama kokar ve diyemezdim.

  • fatih baker  (19.09.18 02:11:25)
Deodorant kullanmıyorum ama roll-on ve parfüm kullanıyorum. 10 yıldır deodorant kullanmamışımdır.

  • aychovsky  (19.09.18 03:13:41)
deodorant kullanmıyorum.
her sabah duş alırım.
duş alamayacak kadar geç kaldıysam koltuk altlarımı sabunlu suyla yıkarım.
ve mutlaka ama mutlaka her sabah deotak sürerim.

deotak varken kim öper deodorantı.
  • teritori  (19.09.18 08:10:03)
roll-on ve gazsız deodorant kullanıyorum. eksikliğini hissediyorum her ne kadr temiz olsan da ter bezleri cayır cayır çalışır

  • kablelvuku  (19.09.18 08:17:24)
Düzenli duş alan ve koltuk altını temiz tutan biri, beslenme tarzı da buna uygunsa kokmayabiliyor gençler. Sakin olun, deodorant kullanmak zorunda olmayan bir sürü şanslı insan da var genetik olarak.

Adam tanıyorum kıçını yıkamaz, kuru peçeteyle siler atar. Her türlü yağı baharatı gömer mideye. Ama deodorant kullanmayanı "nasıl kokmazsın ya, kokuyorsundur farkında değilsindir" diye şaşırır.

Düzgün beslenin, temiz yıkanın (ıslanıp çıkmayın), kıl tüy temziliğiğe dikkat edin. Kolay kolay teriniz kokmaz o zaman, hala kokuyorsa genetiktir şansınıza küsün. O zaman kokuyu saklamak için kimyasallara başvurabilirsiniz.

Kullanmıyorum, eksikliğini hissetmiyor etrafımdakiler ("ya bi siktir git dişini fırçala, leş gibi soğan kokuyorsun" diyebilen açık sözlü arkadaşlar edinin.)

Kullanmak zorunda kalana saygı duyarım. Ama duş almayıp, ter kokusunu bastırmak için kimyasalı boca edip, bütün kokuları birbirine karıştırıp iyice iğrenç kokanları da anlamıyorum.
  • John Bloor  (19.09.18 09:14:41)
spor salonunun giyinme odasinda, kapali ofiste fosur fosur deodorantlari bosaltan insanlar keske bunu yapmasa.

baska bir insanin nefes alamayacagini, rahatsiz olabilecegini, astimi, nefes darligi olabilecegini, alerjisi olabilecegini dusunecek nezaketleri gorguleri incelikleri olsa.
  • jimicik  (19.09.18 11:07:02)
deodorant değil de roll-on kullanıyorum, giysilerime de parfüm sıkıyorum.
Deodorant veya roll-on veya ne ise artık, kullanmayan insanları kınıyorum.

  • sopiro  (19.09.18 11:08:57)
Ayrıca kıyafetleriniz temiz değilse istediğiniz kadar her gün duş alın, parfüm sıkın, deodorant sıkın, kokarsınız.

  • megalomaniac  (21.09.18 00:33:07)