[]

Levis kot modelleri arasında ne fark var?

Cinsiyet erkek. 501 dışında hiçbir modelini giymedim. 527, 502, 507 bilmemne daha bir sürü modeli var. Ne farklar var? 501 seven adam hangi modelleri de sever?
 
501 severim. 504 de onun gibi güzeldir. Dar paça değil.


  • Delay Fuze  (18.09.18 21:43:47) 
501'in kesimini cook degistirdiler. Pacalari gereksiz genis.

Favorim 511. 6-7 rengini var. Cokda seviyorum
  • bir3iki7  (18.09.18 22:21:07) 
501 in paçası biraz daha dar modelleri de var. 504 te paçalar daralarak iniyor, ama sarmıyor seviyorum.


  • iustitia omnibus  (18.09.18 22:28:48) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.