Kulakiçi Bluetooth Kulaklık Kullananlar

Hangi marka model kullanıyorsunuz?
Memnun musunuz? Nesi kötü nesi iyi?

bose kullanıyorum. nafir noise cancelation olan cihazlardan biri. millet otobüste birbirini yerken ben müziğin keyfini çıkarıyorum. ama çok pahalı meret. 1.5 k falan

  • mayeskuel  (18.09.18 20:55:17)
Vermem o kadar. Araba alicim:)

  • bos gezenin bos ustasi  (18.09.18 21:18:34)
jbl kullanıyorum. sakın ha sakın philips alma en fazla 3 ay dayanıyor hemen cortluyor jack kısmı. 3 tane eskittim öyle. jbl güzel. benimki çok pahalı değil valla 50-60 lira bi şey.

aga 1.5k kulaklığa verilir mi ya metrobüste adam kolunu taksa gitse kulağımdan önce kulaklığa bakarım koptu mu diye :)

evet fakirim :(

edit: bluetooth sormuşsun. kablolu sandım özür dilerim.
  • rahat ya  (18.09.18 21:24:25 ~ 21:28:51)
en-de.sennheiser.com

ben de sennheiser cx7bt kullanıyorum. şarjı fena değil 10 saat falan gidiyor. ses kalitesi süper zaten bundan iyisini kullanmak kısmet olmadı xD bunuda kardeşim doğum günü hediyesi almış geçen sene 500 tl civarıydı sanırım. boyuna asılan kısma takılmayın kulaklık toplam 49gr zaten o boyunlukta hiç yok gibi. 2 cihaza kadar destekliyor. sesli komutla arama falan yapabiliyosun değişik bir özellik. gürültü engelleme falan yok ama gayet yalıtımlı dışarı ses vermiyor içeride almıyor =) bir de qualcomunmu ne bi çipi varmış galiba içinde uyumlu cihazlarda daha iyi ses alıyomuşsun galiba onu tam anlamadım bilmiyom xD öyle işte. umarım yardımcı olabilmişimdir...
  • 0zzy  (18.09.18 22:12:54)
xiaomi bluetooth alıcı ile tüm kulaklıklarımı kablosuz olarak kullanıyorum.

  • zebragibi  (18.09.18 22:25:23)
linkteki ürünü 1 yıldır kullanıyorum en ufak bir sorun yaşamadım..
10saat batarya ömrü var.. özellikle bisiklet turlarında kablosuz bağlantı müthiş keyifli oluyor..
mesela tur esnasında arayan olursa, kulaklık üzerindeki butona basınca görüşme direkt başlıyor..

www.aliexpress.com
  • strobist  (19.09.18 02:32:13)
jabra (boyuna takılanlardan) almayın. halo smart 2 kere temassızlıktan değişti. en sonunda elite 25e gönderdiler. o da telefon cebimdeyken elimi telefonun üzerine götürünce bağlantısı kesiliyor.

  • inheritance  (19.09.18 13:32:23)