fiyat/performans urunu TV

selam,

TV konularindan cok uzak kaldim. kriterlerimi siralayayim:

-en az 1080p olmali
-smart tv olmali
-1500tl civari olmali

marka cok onemli degil. butce de 200tl kadar esneyebilir. ikinci el onerir misiniz ayrica?

tesekkurler!

Smart için 1500 az, tabiki ekran boyutu da önemli. Ne istediğinizi yazmamışsınız, ama 100 cm civarında smartlar 2000'den aşağı yoktu en son.

Geçenlerde ya A101 ya da BİM kapısında gördüm istediğin fiyata yakın smart tv gelecekti, bir bak istersen aktuel sayfalarına.
  • John Bloor  (18.09.18 08:33:21)
A101 den 49 inch Toshiba aldım 1080p smart, Bluetooth ile bağlanıp müzik dinleyebiliyorsun. Telefon ekrani yansıtılıyor. 2000 TL idi.

  • stereoseyfi  (18.09.18 10:42:49)
Android tv al, Sony öneririm. Philips, LG, Samsung arasında kullanım kolaylığı ve özelleştirme olarak baktığımda Sony android tv hepsine basıyor.

Arkadaş yeni philips smart tv aldı, ip tv kullanamıyorsun ! Neymiş ip ayarlarına girip sabit ip'ye çevirip ülkeyi rusya yapacakmışım da bir program çıkacakmış, onu yükleyecekmişim bla bla.

Video player'dan memnun mu değilsin, indir vlc, mx player takıl. iptv mi izleyeceksin 3453245 tane alternatif arasından seçimini yap. istersen asphalt 9 yükle araba yarışı oyna...
  • kimlanbu  (18.09.18 11:46:38)