[]

ayıplı olduğunu düşündüğüm gömlek

gömlek aldım, klasik olarak da yeni alınan gömleği giymeden yıkadım, ütüledim almamın üzerinden bugün itibariyle 15 gün geçti. bugün giydiğimde kol düğmesinin ters tarafta olduğunu gördüm.

örnek olarak görsel bana ait değil. cdn.sikayetvar.com

tek düğme hatalı olsa yine kabul ederdim ama diğer iki düğme hatalı olunca düğmelemek istediğimde resmen eziyet çekiyorum.

şimdi benim durumum kabul edilir mi yoksa hayırdır kardeş 15 gündür yoksun, giymişsin, yıkamışsın, ütülemişsin yok iade falan mı derler?

 
Abi ayıplı mal zaten 0 olarak versen de tekrar satamaz herhalde ama komik olmuş sbsjsbs


  • westblack  (17.09.18 22:45:16) 
Valla mağaza müdürü inisiyatifine kalmış. Ben üzerinde yanık izi olan yıkanıp ütülenmiş bir gömleği iade almayı kabul ettirmiştim. Ama yanığı bizim yapmamızın imkansız olduğu detaylıca açıkladım. Kabul ettiler ama aynı ürün yoktu, başka ürün de begenemeyince gömleği alıp geldik boşuna uğraşmış olduk.


  • curukturpkokusu  (17.09.18 23:13:07) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.