kamber geldi ifşası

duydum ifşa baslamis; ben de bulaşayim istedim.
buyrunuz; yavru ile katip...

saçlar iyice ağardı. boya tavsiyesi de alınır.

foto münasip bir zaman sonra kendini imha edecektir.

ulen ben seni de kız sanıyordum. baktığım her yerde kız görüyorum.

  • datnet  (17.09.18 22:11:50)
@datnet yaktın beni...
:)

  • balik kraker  (17.09.18 22:17:40)
@bir yer var...
ben kaçırdım aşağıda neler oldu?

  • balik kraker  (17.09.18 22:18:12)
oyyy o kadar vahim durumdayım demek

  • balik kraker  (17.09.18 22:21:35)
Yok. Erkek sanmadim. Olur mu hiç.
Yalan yok. Cidden bir subay arkadaşıma inanılmaz benziyor.
Bunu yazdım. Ama başka birisi dedi ki, alınabilir. Ben de densizlik. Ettiğimi düşünüp sildim.
Niyetim bu değildi tabi. Keşke fotoğrafı olsa da göstersem ama arkadaşım kadına benziyor diyelim. :)
Hatta kız kardeşi ile kendisinin suratı aynı. Böyle birini daha görünce sok oldum
  • kisa  (17.09.18 22:22:41)
merhaba. saçınızla ilgili birkaç soru sormak istiyorum... ben yakın zamanda saçlarımı 3 numaraya vurdurdum ve şu anda saçlarım tam olarak sizinki gibi. öncelikle; heteroseksüel misiniz? giyim tarzınız nasıl, androjenlik var mı? lezbiyen sanıyorlar mı? memnun musunuz?

  • fleur du mal  (17.09.18 22:23:25)
heteroyum. giyim tarzım kot+tişört ama imkanim olsa topuklu giyerdim. androjenlik yok. 92den beri 3 numara tıraşliyım hic lezbiyen zannedeen olmadı ama burası dahil erkek olduğumu zanneden oldu.
gayet memnunum halimden. aksi halde kendimi meral akşener benziyor gibi hissediyorum.

  • balik kraker  (17.09.18 22:28:33)
@kısa

rica ederim ne densizliği. insan insana benzer :)

ama anlaşıldı neden sevgili bulamadigim. daha cinsiyetim konusunda netlesemedik, adamlar beni tanimaya üşenir :)
  • balik kraker  (17.09.18 22:29:58)
@balık kraker,
Teşekkürler. Neyse durum böyle işte.
Ahaha ya cinsiyet konusunu geçin tabi, dat net mubtemelen hemen açıp bakınca anlık hayal kırıklığını kafada birleştirip yazdı. Yoksa cidden kör olmak.lazim erkek demek için
  • kisa  (17.09.18 22:34:07)
@jihat kucagimdaki yavruya renkli fotokopim diyorum. benden farkli olarak onun gözler renkli

  • balik kraker  (17.09.18 22:34:59)
hetero olup, androjen olmayıp kısa saç kullanmanız gerçekten çok ilginç geldi bana. ben hetero değilim, bazen androjen giyinmek isteyebiliyorum ama ona rağmen alışamadım ve dengeleyecek biçimde aşırı feminen giyinmediysem (topuklu, etek, takı vs) kendimi çok kötü hissediyorum dışarıda :(

  • fleur du mal  (17.09.18 22:35:38)
Sac asker saci kadar kisa kesildigi icin ilk basta erkek mi acaba diye bir geciyor insanin aklindan.

  • stavro  (17.09.18 22:36:55)
@fleur
saclarim çok gür başedemiyorum.ben de bu yolu buldum yıllardır...

  • balik kraker  (17.09.18 22:44:31)
ne yalan söyleyeyim, başta erkek sandım, sonra bastım şukuyu askdjaks

şaka bir yana, medeni cesaret bu olsa gerek, ben at hırsızı olduğumdan mütevellit atamıyorum :)
  • pianist  (17.09.18 23:12:29)
kung fu filminde oynarsınız.

  • hasmetizm 2046  (18.09.18 07:33:08)
harikasınız çocukla :) ben de başta erkek sandım, sorry...

  • runagain  (18.09.18 10:31:26)