TT arena çevresinde içmedik mekan

Bir türlü bulamadık adam gibi mekan.vadi İstanbul’da var ama giriş çıkışı zulüm oluyor.

Var mı oturup bira içmedik mekan stad çevresinde ?

İçmelik mekan olacak, telefon içmedik diye kendince düzeltmiş :)

  • sapkasiz cikmam abi  (17.09.18 20:21:20)
uniq var

  • condom kurşunu  (17.09.18 20:22:57)
nevizade’de takılın
sonra oradan birileriyle taksiye atlar gidersiniz.......
daha keyifli....
  • 2 tostos turan  (18.09.18 09:52:10)
Stadın yakın çevresinde hiçbir bok olmadığı için içilecek bir yer de yok maalesef. Bira içeceksen taksimde iç, oradan atla gel. Rakı içeceksen, yemek yiyeceksen leventte köşebaşı var. Her maçtan önce oraya gidiyoruz biz, çok memnunuz. Gitmeyi düşünüyorsan mutlaka arayıp rezervasyon yaptır, büyük maç günlerinde direkt doluyor.

  • cay koy geliyorum  (18.09.18 10:11:55)