[]

araç kiraladıktan sonra trafik cezası geldi,doğruluğundan nasıl emin olucam

Avis ile 2 ay önce araç kiralamıştım. geçen cuma ekstreye bakarken gördüm 176 lira mı ne kesmişler. aşırı hız ceza ücreti sanırım internetten baktığım kadarıyla. ama bu cezanın benim olduğunu nasıl öğrenicem? internet vergi dairesinde ve edevlette çıkmıyor.

daha önce tecrübe eden var mı?


 
plakaya kesilen cezanın e-devlette falan senin adına çıkmaması doğal. tebliğ belgesinde görüntü vardır muhtemelen firmaya başvur o belgeyi görmek istediğini söyle. tarih saat de vardır belgede oradan anlaşılır zaten.


  • nrmnm  (17.09.18 19:09:14) 
tarih saat fotoğraf olur genelde mutlaka gör inanma dediklerine


  • basond  (17.09.18 19:11:43) 
avisten ceza belgesini talep edeceksiniz. su gün su saatte vs seklinde ceza kagidini alirsaniz bakabilirsiniz.


  • kuehles blondes  (17.09.18 19:31:12) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.