[]

Nedir bu sosyal hizmet bolumunun olayi tam olarak?

Sosyal hizmet bolumunu az cok biliyorum ama kamu haricinde calisma imkani nelerdir? Bilgisi olanlar cevaplayabilirlerse sevinirim. Kendim icin degil, birisi sordu ve hic bilmedigim bir alan oldugunu farkettim. Kpss ile memur oluyorsun tamam ama ozel sektor ayagi nedir onu merak ediyorum. Herkese guzel pazarlar
 
Okuyan bir arkadaşımdan biliyorum, STK, vakif ve derneklerde sosyal hizmet uzmanı/sosyal çalışmaci olarak çalışabiliyorlar.


  • Amaranta ursula  (16.09.18 18:27:47) 
kpss yle devlette aile sosyal bakanlığında, adalet bakanlığı ve cezaevlerinde, hastanelerde, syvd lerde, il sağlık müdürlüklerinde görev yapabilirsin. kamu haricinde özel engelli bakım merkezlerinde, özel huzur evlerinde çalışabiliyorsun. alanın önü açık.


  • mikahakkinen  (16.09.18 18:49:20) 
Alanın önü açık mı? Yuh yani. Özelde huzurevlerinde vs. asgari ücretin bile altına çalışıyorlar. Devlette son atamada seçimden dolayı sağlık bakanlığı 180 kişi aldığı halde 87 88le atandılar. Açık öğretimde açıldığı için inanılmaz mezun var. Alanın önü de arkası da kapalı.


  • but that was just a dream  (16.09.18 21:57:04) 
Çok eskiden iyi bölümdü ama şimdi bitik. Aslına bakarsan bölümlerin çoğu bitik


  • empedokles  (16.09.18 22:01:32) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.