Samsung Smart TV'ye Google Play yukleyemiyorum

Arkadaslar selamlar,
Bir adet Samsung Smart televizyonum var, yeni bir model.
Internete bagladim, 1-2 uygulama indireyim dedim kendi uygulama magazasinda hicbir sey yok. Google-Play indireyim oradan uygulamalari yukleyeyim dedim Google-Play'i de bulmuyor. Neti aradim taradim gecerli cevaplar da bulamadim.

Bunun yolu yontemi var mi? Samsung TV'lere Google Play'i nasil yukleyebilirim? Tesekkurler simdiden.

büyük ihtimalle web os işletim sistemi seninki.
o dediğin android tv'lerde oluyor. o yüzden şansına küs.

  • bir sevgi faresi jamal  (16.09.18 17:22:15)
Yav o android tv değildir ki. Samsung un kendi işletim sistemi vardır. Kendi mağazası dışında bişey yüklemen çok zor. Yani şu an yaptığın iPhone telefona play store yüklemekle aynı. İstersen marka model at bakalım android tv mi diye

  • infernalcadre  (16.09.18 17:33:28)
Cevaplar icin tesekkurler arkadaslar.

@infernalcadre
Samsung 55 inch Series 7 4K Ultra HD LED Smart TV - UA55MU7000KXZN
Sana zahmet bir goz atar misin?
  • piston aşağı indi  (16.09.18 17:50:16)
Bu modelde tizen isimli bir işletim sistemi var. Samsung un kendi işletim sistemi bu. Senin dediğin olmaz maalesef

  • infernalcadre  (16.09.18 18:01:41)
Hangi uygulamaları indirmek istiyorsun?

  • sta  (17.09.18 01:24:04)