yurtdışına ilaç göndermek.

Bir vücutcu arkadaşım benden genotropin ve proviron göndermemi istiyor Polonyaya. Orada reçetesiz olmuyormuş. Ben de bir sorayım sana dönücem dedim.

Bu tür şeyler göndermek bana sıkıntı çıkarır mı? Çünkü eczaneden alabiliyormuşum reçetesiz şekilde.

Nasıl gönderebilirim?hangi firmalar iyidir.

ileride başım yansın istemiyorum, bodybuilding için kullanıcam falan dedi.

Senin başına bir şey gelmez. Türkiye'de legal ise sorun yok senin açından. Fakat gümrükte takılma ihtimali yüksek.

Kıramayacağın birisiyse böyle de. Yani gönderirim gelmezse sorumluluk almıyorum de.
  • bos gezenin bos ustasi  (16.09.18 16:51:56)
kitabın arasında gönder. kalın bir kitabın içini oy ve ilaçları doldur

  • gölgede aynı  (16.09.18 16:55:34)
yani ben de tam olarak öyle dedim.

valla 3-5 paket alır gönderirim gelirse gelir gelmezse şansına küs dedim.

Olur denemeye değer çok fiyat farkı var bi de reçete muhabbetinden kurtarırsın beni diyo.

@gölgede aynı > ya ben kendimi suçlu hissederim öyle,nasıl yapıcam? evde kitabı oyup paketi hazırlayıp kargoya ya da postaya mı vericem alın gönderin diye ? Açmazlar mı içini?

ben dedim türkiye biraz sıkıntılıdır ,paketin ulaşmazsa benden bilme bak diye. Deneyelim bi diyor.
  • bialo czerwoni  (16.09.18 17:00:14)
Başın belaya girer

  • dramadi  (16.09.18 17:21:00)
Başın niye belaya girsin kardeşim uyuşturucu mu bu? Hiç bişey olmaz en fazla gümrükten döner.

  • Boris  (16.09.18 17:28:16)