[]

Yerli bir dizinin ismini hatırlayamadım, yardımcı olabilecek olan var ise ?

Ev arkadaşı olarak bir erkek alan kadın vardı. Hatta aldığı ev arkadaşını sevgilisi mi eşi mi ne diye tanıtmıştı çevresine. Kadın sarı,kısa saçlıydı. Adamın da yabancı bir ismi vardı sanırım. İstanbul'da geçiyordu, güzel bir jeneriği vardı.
 
evdeki yabancı?


  • basond  (15.09.18 23:01:54) 
evdeki yabancı?


  • theseachange  (15.09.18 23:02:10) 
nokta atışı @basond @theseachange. Dilimin ucundaydı, aklıma gelmiyordu bir türlü. teşekkürler.


  • biravekahve  (15.09.18 23:02:41 ~ 23:02:58) 
Hahah ya. Tam da dizinin adını yazacaktım. Ne güzeldi, Berna Laçin ve Tardu Flordun... Eren'in küvette yatması hep midemi bulandırırdı :))


  • m e b  (16.09.18 01:44:51) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.