[]

Pendik metrosu-yht istasyonu ring sefer otobusu nerden kalkiyor?

Pendik metrosundan indikten sonra tam olarak nerede beklemeliyim bu ring sefer otobuslerine binmek icin. Ucretsiz calisanlardan bahsediyorum. Sanirim pendik metrosunda 4 tane cikis var hangisinden ciksam dogru oluyor?

Muhakkak binen, gidip gelen vardir. Cevaplarsa sevinirim


 
öyle bedava bi ring hat yok. yht'ye giden ya da yht'den de geçen bir sürü otobüs, minibüs var pendik durağında inip köprünün üstüne çıkarsan onlardan birine binebilirsin.


  • nrmnm  (15.09.18 20:36:25) 
2 hafta once giderken gormustum. Surekli donen bir otobus var.


  • mr.goodcat  (15.09.18 20:47:05) 
o zaman bilemeyeceğim, ben ne gördüm ne de duydum.

iett'nin sitesine falan baktım ama orada da yok. bilen biri çıkmazsa twitter'dan iett destek ya da beyaz masaya yazarsan veya 153'ü arayıp sorarsan yönlendirirler.
  • nrmnm  (15.09.18 21:50:14) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.