Arka Sokaklar efsane bir dizi midir

yayın gününde olmasa bile tekrarlarına çoğu kişi denk gelmiştir. bu sene de 13. sezonuna başlıyormuş. burada izleyen var mı ? 13 sezondur yayınlandığına göre baya izleyeni var. alametifarikası nedir sizce ? 15 sezonluk bizimkileri geçecek mi ?

Saçmalıktan ibaret. Recep ivedik ondan daha efsanedir

  • her gece aç  (15.09.18 12:33:25)
izlemiyorum, çevremde hastası olan tanıdığım da yok. Hitap ettiği bir kitle var demek ki...

edit : bu arada bizimkiler kült olmuş bir dizi, en azından bir nesil için. Çocukluğum bizimkiler'le geçti, arka sokaklarla aynı cümle içinde kullanmak bile ayıp.
  • kimlanbu  (15.09.18 12:41:40 ~ 12:42:51)
bence degil. kamerayi cok salliyorlar sadece.

  • Leonardo~Da~Vinci  (15.09.18 12:49:01)
Değildir. Arka planda ses olsun dizilerinden birisi sadece. Klişelerle dolu. Dizide oyunculuğunun hakkını veren bir Suat vardı onu da öldürdüler. İzlenmesini prime time’da yayınlanmasına bağlıyorum.

  • alwayschargeneverbend  (15.09.18 12:52:52)
arka planda oynasın dizisi +1

Neden? Müstehcenlik yok, abartılı şiddet falan da yok, yer yer kendince komedi var, halka açık mekanlarda biri görse ''aa kapatın şunu'' denme ihtimali yok. Bu yüzden devam ediyor bunca sezon.
  • megalomaniac  (15.09.18 13:54:28)
Babam hâlâ izler. Ilk Sezonlar bende izliyordum oyuncular iyi ama artık çok uzadı. Her düğünde illa birisi ölüyor :)

  • brnbrs  (15.09.18 14:19:06)
Resmen les ve komik bir dizi. Recep ivedik bile daha efsanedir +1
Oyunculuk dandik, senaryo desen tam komedi, mantik hatalarından gecilmiyor ayrica. Neresinden tutsan elinde kaliyor.
Ilker inanoglu da resmen sicilmis boku sivama görevini ustlenmis oyunculuguyla:)
  • stavro  (15.09.18 14:39:00)
Berber dizisi

  • paudi  (15.09.18 14:40:20)
Supernatural turkiye versiyonu

  • eksimeksi  (15.09.18 16:26:21)