[]

Selfie arka plan mevzusu

Güzel bir manzarada selfie yaparken, arka planın görünmemesi (kadrajda olmaması değil) pasparlak olduğu için görünmemesi sizde de oluyor mu? Yav selfie yapmak haram resmen telefonda. Ya kafalar çıkacak ya manzara . İkisini birden çekmek nasıl mümkün oluyor?
 
Huawei mi telefon?


  • lunatic1  (14.09.18 23:44:50) 
Varsa eğer odak ayarı olması lazım manuel modda. O odağın keskinliğini azaltmanız lazım. Yoksa arka plan bulanıklaştırma yapar. Parlamadan kasıt buysa eğer.


  • bos gezenin bos ustasi  (15.09.18 00:08:12) 
hdr yoktur telefonda. varsa aç


  • Delay Fuze  (15.09.18 00:46:26) 
Telefonun foto makinesi dandik


  • yarey  (15.09.18 11:51:20) 
@lunatic: 7 plus


  • jamiro  (15.09.18 17:54:36) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.