[]

Bu akşam saat 10'da Sabiha'da olmam lazım

Şişli'deyim, en çabuk nasıl giderim? Daha valiz hazırlamadım muhtemelen 8 gibi hazır olurum. Moovit'ten baktım çıkış saatini yazıp, 90 dakika diyor. O saatte trafik olmaz mı, daha uzun sürer bence. Yeni sahraya giden otobüs var ona bin, oradan e-11e bin demiş.

Taksim havataş 8de kalksa kaç saate gider peki? İkisi de karayolu neticede, aynı saatte gider diye düşünüyorum.

Asıl merak ettiğim metro benim, hiç trafiğe girmeden kadıköyden metroya binsem en yakın hangi durakta inip otobüsle geçen süreyi azaltabilirim? Moovit hiçbir senaryoda metroyu önermedi mesela, çok mu alakasız?

 
Metro ile gidersen Kadıköy metro ile Kartal'da inince bile epey yol kalıyor.

E-11 ya da 4. Levent'ten E-3'e binebilirsin. Bence en mantıklısı, bulunduğun yer itibarıyla 8 Havaşı. Ama trafik olur Cuma sonuçta, ben olsam 1 saat erken çıkmaya çalışırdım riske atmak yerine.
  • lcha  (14.09.18 18:03:17) 
Tavşantepe de in taksiye bin


  • kitap arasında kalmış silgi tozu  (14.09.18 19:41:52) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.