[]

Empati ve olasiliksiz gibi kitap...

Merhaba, en son 2sini okuyup beğendim. Çok okuyan biri değilim hatta baya cahilim bu konuda...
Akıcı ve fizik-psikoloji ile de bilgilenebilecegim kolay bir kitap önerir misiniz? 
www.dr.com.tr

okumadım bilmiyorum

www.dr.com.tr

harikadır
  • kablelvuku  (14.09.18 17:36:17) 
bak belki aradığın tür değil ama az buçuk tarih seviyorsan, tapınak şövalyeleri, papa cart curt meselelerinde gülün adı manyak bir kitaptır. rahmetli Umberto Eco amcamıza selam olsun!


  • silah taciri  (14.09.18 17:40:45) 
Sil baştan'ı tavsiye ederim.


  • puc  (14.09.18 19:07:31) 
Sineztezya


  • tzoey  (14.09.18 19:49:24) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.