[]

antalya

merkezde hangi mahalle ya da semtlerde oturulur sizce?

hava limanına yakınlık tercih sebebi.


 
hava limanına yakın olan merkezi bi yer yok ki? ben olsam terra city civarlarında otururdum.


  • nice tnetennba  (14.09.18 17:30:01) 
para varsa döşemealtı.

edit: cevap verdik tik alamadık. bir daha dışarıdakilere cevap yazmamak lazım. ayıp ayıp.
  • ozdek  (14.09.18 17:36:19 ~ 21.09.18 00:24:39) 
@ozdek havalimanına yakın demis ama...

Genel olarak lara’dan düden’e kadar olan bölgede hayat var.
  • alwayschargeneverbend  (14.09.18 17:41:15) 
barınaklar falan o taraflara bak


  • cay koy geliyorum  (14.09.18 17:53:42) 
Burhanetin Onat.


  • komando kani var bende  (14.09.18 18:17:51) 
Döşemealtında klimalarımız bozuk olduğu için yazı klimasız geçirebildik. Nem de yok. Havaalanına da merkezdeki heryer kadar uzak. Paran varsa demişler yukarda ama merkezde de eli yüzü düzgün evler ucuz değil. O yüzden öneririm bu tarafı. Antalyanın sıcağı ve nemi olmayan sakin bir bölge.


  • curukturpkokusu  (14.09.18 19:47:55) 
Havalimanı merkezden heryere uzak ama tramvay var havalimanına giden onun hattındaki bir yere binebilirsin


  • birdposing  (15.09.18 01:14:03) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.