[]

Saksıda bitki yetiştirme yardım

evde balkonda saksıya biber ve ne olduğunu bilmediğimiz çiçek ektik. İkisi ayrı saksılarda. Biberler 8-10 cm kadar büyüdü fakat büyümesi durdu. Diğer çiçekte 3 cm kadar oldu, o da durdu. Ne yapmamız gerek büyümeleri için.

Düzeltme: balkonda duruyor. Güneş direk vurmasın diye perde çekili ama ışık alıyor. Suyu düzenli toprak kuruluğuna göre veriyorum.


 
güneş? su? hava?
bunlar ne durumda?

  • sutlu nescafe  (14.09.18 17:20:13) 
cicegi bilmem ama biber gunes ister. sen hic tarlalarin uzerine perde cekildigini gordun mu? biberleri direk gunese al. cicegin turunu bilmeden birsey soylemek zor.


  • crucio  (14.09.18 17:58:05) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.