[]

ingilizce cümlem kaba mı olmuş?

Benden bilgi istediklerinde gerekli cevabı yazıp, cümlelerin sonunu genelde "If you need more details, please let me know." şeklinde bitiriyorum. Kaba mı oluyo acaba? Kişilerin pozisyonları benden üstte.
 
hayir kaba degil. please kaba olmaktan kurtarir her durumda. niye kaba diye dusundun ki?


  • hot potato  (14.09.18 16:33:08) 
gayet tadında kunduz seni.


  • cay koy geliyorum  (14.09.18 16:39:59) 
Çok yerinde gayet güzel bir nokta koyuyormuşsun. Hiç bir sıkıntı yok, oldukça mütevazi bir söylem. Kabalığın yanından geçmeyi bırak, göz ucuyla bile bakmıyor, merak etme.


  • bahtsiz bedevi benim  (14.09.18 16:47:06) 
gayet normal, standart bir bitiris cumlesi. daha kibar olmak istiyorsan "if you have further questions, don't hesitate to ask" da diyebilirsin. ayni kapiya cikar.


  • crucio  (14.09.18 18:07:55) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.