Çekerek alan sakal traş makinesi

Merhaba

Acaba sakalı kökünden çekerek alan elektronik traş makinesi var mı? Bunlar geleneksel traş makinelerine göre artısı eksisi nedir?

Saygilar

Ne diyon babam sen? Öyle makine mi olur, epilatör o dediğin. Acısına dayanamazsın.

  • Tears of Devil  (14.09.18 14:24:55)
hocam bahsettiğin şey ağda.
bahsettiğin gibi bir makine olacağını sanmıyorum, çok acı verir.
traş olurken makinenin şarjı azaldığı için saniyelik koparma durumu olduğunda bile inanılmaz can yakıyor.
  • teritori  (14.09.18 14:25:37)
Duyuruyu okurken sakallarım diken diken oldu.

Niye böyle bir şey istiyorsun hocam? Makine tekleyip sakalı yolunca bile gözünden yaş geliyor insanın. Çok merak ediyorsan al bi epilatör yapıştır yanağına.
  • chicha  (14.09.18 14:30:16 ~ 15:20:37)
ay oha

epilatör var biz kadınlar bacaklarımızı filan alıyoruz.

sakal alınmaz öyle valla ölürsün
  • elorelia  (14.09.18 14:44:33)
Önceden de demişler ama onun adı traş makinası değil epilatör oluyor. Psikopat olmak lazım böyle bir şey için. Sakallar ergen değilsen bacak kılları gibi ince ve zayıf köklü de olmuyor, acıdan bayılırsın muhtemelen.

Bonus : sakalına epilasyon yapan sayko

www.youtube.com
  • kimlanbu  (14.09.18 15:19:01)
direk deriyi yüzdür bence daha mantıklı

  • ground  (14.09.18 15:23:02)
Var diye biliyorum arkadaşlar böyle bir makina. Almanya’dan yollar önce gelen Amcamda vardı böyle bir makine ama adam her sabah traş olmak zorunda kalıyordu çabuk çıktığı için

Bir de öyle uzun değil kısa sakalı çekerek alıyordu

Peki bu askerler siyasilerin yüzleri nasil böyle sinekkaydi oluyor, ustura ile bile alsan gri sakal izleri kaldır geriye
  • mertozkoy  (14.09.18 17:31:03)