[]

kuru fasülyeyi 2 gün suda bekletsem

bir sıkıntı olur mu? bu akşam suya koyacağım pazar günü eve dönünce yemeğini yapacağım.
 
bişey olmaz da biraz daha fazla kalırsa yeşillenmeye başlayabilir mümkün olduğu kadar evden çıkmana yakın koy


  • basond  (14.09.18 12:11:46) 
Fazla bekleyince kokmaya da başlayabiliyor.


  • angelus  (14.09.18 12:14:05) 
Kokar kesin çünkü 3 saatte bile kokuyor ve ara ara suyunu değiştiriyorum. Ama kokan su dökülünce fasulye yenebilir mi bilmiyorum.


  • curukturpkokusu  (14.09.18 12:18:15) 
tamamen salliyorum, buzlu suya islatin en azindan.


  • jimicik  (14.09.18 12:19:15) 
Ben de poşet içinde suyla dondurup çıkarın buz eridikten sonra suda beklesin diyecektim ama buzum erimesi birkaç saatte biteceği için kurtarmaz diye düşündüm.


  • curukturpkokusu  (14.09.18 13:42:06) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.