[]

instagramda tehdit

selamlar, instagramda mesaj yoluyla bir kişi tarafndan tehdit edildim, yardımcı olabilecek avukat arkadaşlar var mı? nereye ve ne şşekilde başvurmam gerekir?
 
Avukat değilim.

Hemen ekran görüntüsü alın elizde bulunsun. Kişi hesabını silerse aldığınız ekran görüntüsünde "instagram kullanıcısı" yazmasın ismi yerine. Sanırım yazsa da dava açılır ama siz gene de bir avukat gelene kadar bu işlemi uygulayın.
  • farabi  (14.09.18 03:08:45) 
Savciliga git, cok basit


  • müptezel dostoyevski  (14.09.18 08:08:18) 
ekran görüntüsü delil olarak kabul edilmemektedir.


  • silah taciri  (14.09.18 09:31:23) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.