[]

90'lardan plajda geçen seyirlik bir filmi arıyorum

Film "bikini summer" gibi sahilde geçen düşük bütçeli eğlencelik bir yaz filmi. Yanlışım yoksa atv'de gösterilirdi bol bol.

Sahilde iki grubumuz vardı üçer kişilik ve aralarında rekabet vardı. Yardım için kampanya paraları mı topluyorlardı ne. Mesela bir grup "en küçük yasal bikini yarışması" düzenlemişti.

Bir tane kaslı eleman vardı mısır manyağı. Mısır gördü mü dayanamıyordu. Ha bire mısır yiyordu. Hatta kendisini cpr için model olarak kullanacakları zaman (yoksa gerçekten mi boğuluyordu emin olamadım) nefesi mısır kokuyordu.

Kızlardan birisi limbo oynarken bikinisinin üstü limbo çubuğuna takılıyor ve memişleri fırlıyordu dışarı.

Sosyal sorumluluk için sözde kirlenmiş deniz canlılarını temizliyorlardı ama tuvalet fırçasıyla falan.

Bir çiftimiz vardı ve telsiz fantazisi yapıyorlardı. Adam kadının sütyenini kulaklarına takıp "alo, orası falan filan yer mi? (uzay istasyonu olabilir, emin değilim)" diyordu. Kadın ise durmadan "seni duyamıyorum, antenini kaldır, antenini kaldır, antenini oooohhh..."

Yani film kısmi erotik, eğlenceli, basit bir yaz filmiydi. Muhtemelen TV filmi. Ama ne yaptıysam bulamadım. Kızlardan birinin (kumral olan mıydı) adı "Lucky" idi sanki. Var mı hatırlayan?

 
bu acaba benim uzun zamandir arayip, gecenlerde duyurudda bir arkadas sayesinde buldugum film mi acaba? Bikini dukkani: malibu bikini shop


  • Crymeariver  (14.09.18 14:53:31) 
@Crymearlver
değil

  • maydanoz sararır nane kararır  (15.09.18 02:35:02) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.