[]

El atınız (saksofon kulağına güvenenler)

Çok kıymetli ve saygın sözlükdaşlarım, böyle pis bir link atmak istemezdim fakat burada denk geldim. Şimdiden kültürünüze sağlık.

konum: 15:48 de shazamlayamayacak kadar kısa süre çalan saksofon
link: www.kanald.com.tr

 
sakso değil abicim saksafon öncelikle:)

bir de o saniyelerde duyulan çalgı saksafon değil zaten. trompet kendisi.

bahsi geçen melodinin spesifik bir şey olduğunu sanmıyorum bir tür geçiş müziği.
  • jamiro  (13.09.18 00:27:27 ~ 00:29:18) 
Programın jenerik müziğindebn kırpmışlar , youtube videonun en başında mevcut.

youtu.be ilk 15 saniye
Shazamım yok , :( olan sevabına bakar ;)

05359616060 ihbar hatlarıymış..olmadı ordan sor ;)
  • dogalantibiyotik  (13.09.18 00:40:13) 
beni bu yanılttı tr.wikipedia.org "saksa"yı sildim iyi mi :)

trompet ile saksafonu o melodide ayırabilecek birinin birikimine güvenip melodinin peşine düşmekten vaz geçiyorum, teşekkür ederim :(
  • holysh1t  (13.09.18 00:41:17) 
önce tam olarak neyi sorduğunu netleştirelim.


15:48'de biten müzik mi; yoksa o saniyede başlayan müzik mi senin sorduğun?

15:48'den sonra çalmaya başlayan ve ekranda "kim şık" yazarken çalan şey trompet, ondan önce çalan -jenerikten kırpılan- saksafon.

saksafonlu olanı soruyorsan yani girişteki jeneriği, shazamladım:

Do The Shake Steve Sidwell www.shazam.com
  • jamiro  (13.09.18 12:41:19 ~ 12:42:27) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.