[]

Android'de ekrani nasil ikiye boluyoruz?

Hic aklima gelmezdi boyle bir sey ama az once inanilmaz bir bicimde, ekran islak oldugundan dolayi garip garip seylere tikladim (ya da telefon kendi tikladi) ve ust tarafta youtube, alt tarafta chrome olacak sekilde ekran ikiye bolundu.

Sonra bi sekilde tek ekrana indirdim yine ama alistim bir kere :) lazim da olabilir, acaba nasil ikiye ayiriyoruz ekrani?


 
Alttaki üç kontrol ikonundan Kare olanına basılı tut.


  • gozyakansakiz  (13.09.18 00:07:20) 
Telefona göre değişir. Bende açık uygulamalar kısmında sol üstte split screen çıkıyor. Telefonun modeli + split screen yazarsan çıkar.


  • signore  (13.09.18 00:14:17) 
Kare olana basili tutunca oldu, tesekkurler


  • ahm1  (13.09.18 00:15:52) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.