[]

Amerikada hesap açmak

Arkadaşlar bu konuda nette maksimum bilgi kirliliği var. Benim Türkiye'de yaşayan bir Türkiye vatandaşı olarak Amerikan bankalarında hesap açmam mümkün müdür? Mümkün ise eyalet eyalet değişiyor mudur bu durum? Şimdiden teşekkürler.
 
Birçok ülkede banka hesabı açmayla ilgili çok araştırma yaptım, PayPal hesabı açabilmekle ilgiliydi. delawaresirket.com sitesinden bir arkadaşla bilgi alışverişi yaptığımda Amerika'ya gitmeden hesap açılamayacağını söyledi.

Ayrıca şirketi açıp, bir sürü masraf yapıp hesap açamayan bir kişiyle de konuştum. Yalnızca teknoloji şirketleri için buna müsaade ediyorlardı, o da "belki"
  • d0RuK  (29.09.18 16:38:01) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.