elektrik süpürgesi tavsiyesi alınır!

bütçe en çok 800 tl diyelim.

ne almalı? ne almamalı? nasıl bir modele yönelmeli, toz torbasızlar nasıl?

teşekkür

Toz torbasızları temizlemek bir zulüm. Toz torbalıda kral Miele'dir ama o fiyata zor. Piyasayı araştırın. Toz performansı kesinlikle A olsun. Halı performansı C olabilir. Bizdeki Miele'nin halı performansı B ya da C sanırım ama tam güçte halıdan kaldıramıyoruz. Yaşlı annaneye geçen ucuz olsun diye Arnica Terra aldık. Umduğumdan iyi çıktı. Hem sessiz hem de halı performansı da gayet iyi.

  • Evocati  (12.09.18 08:08:42)
torbasızı temizlemek neden zulüm anlamadım.
3 yılır cayır cayır kullanıyoruz philips'in bi modelini.
ama 800 tl'ye torbasız zor.

fakir'in iyi bir modelini alabilirsin bence.
annem sanırım 15-20 yıldır fakir bir makine kullanıyor.
  • teritori  (12.09.18 08:19:14)
söyledim gene söylerim süpürgede rowentadan şaşmayın.

  • mikahakkinen  (12.09.18 08:24:40)
Philips toz torbasız kullanıyorum. Birkaç kullanımda bir filtresini haznesini yıkıyorum. Düşük bir model olmasına rağmen hafif ve hareketi kolay olduğu için memnunum. 500 civarı olması lazım zamlardan önce 400 idi fiyatı. Philips compact pro modeli galiba.

  • curukturpkokusu  (12.09.18 09:05:33)
Yeni toz torbasız Tefal aldım. Daha önce toz torbalı philips kullanıyordum. Toz torbasına kurban olayım. Fark o derece...

  • SiyamkedisiZorro  (12.09.18 09:47:32)
bütçe içinde değil akat phlips marathon kullanıyorum, torbasız kalp. temizlemesi fln çok kolay, torbasız varken neden torbalı alınır bilemiyorum.

  • benaslinda  (12.09.18 11:34:09)