Taksim ya da Beşiktaş'ta içmelik mekan

Gönül isterdi ki Kadıköy'de olalım ama çoğunluk Avrupa yakasında olduğu için Taksim ya da Beşiktaş'ta takılmak durumundayız. Bu ikisinden birinde makul fiyata içki içebileceğimiz, çok salaş olmayan bir mekan önerebilir misiniz?

beşiktaş kosmos

  • sir gawain  (11.09.18 23:02:50)
Köşedeki çıtır pub da iyidir uygundur ama efes yok:(

  • penaltiyi taca atan centilmen futbolcu  (11.09.18 23:04:19)
taksim sanat fiyat ve ortam açısından iyidir, terası da var ayrıca.

  • rockdriller  (11.09.18 23:10:19)
Barbaros bulvarı üzerinde biergarten güzel mekan. 3 ay önce fıçı 50lik bira 11tl idi ama 3 ayda çok şey değişti. Güncel hali nasıldır bilemem

  • zencipanda  (12.09.18 00:46:49)
Beşiktaş Arsen Lüpen

  • kaset  (12.09.18 11:47:25)
@zencipanda nın dediğine istinaden biergarten'da şu an fıçı bira 13 tl gibi bişeydi. daha yeni gittim. yine barbaros bulvarında onun muadili olan bikaç yer daha var. fiyatlar aynı. görürsün zaten güzel mekanlar.
onun dıunda beşiktaş'ta united pub vardır. dünya biraları falan var. fiyatlar uçuk değil. kilit bar bir de beşiktaş'ta benzer konseptte.

  • moratoryumkisilik  (12.09.18 12:10:35)
biergarten+1

gunner var yaninda ama mac olunca mac aciyorlar :(
  • jimicik  (12.09.18 13:21:22)
Bira için Külüstür
Şarap için Misket
Rakı için Beşiktaş'ta Bir Meyhane
  • monogram  (12.09.18 13:25:35)