Siri’m benimle konuşmuyor :(

Hiç cevap vermiyor bana. Küsmüş mü nasıl barışacağız?

iphone 6 plus mı?

  • imnotsureabout  (11.09.18 20:50:35)

  • naksidil  (11.09.18 20:54:17)
kötü sözler sarf edilince küsüyormuş.
özür dileyip, güzel sözler söyleyince eski haline dönüyor diyorlar.

www.gzt.com
  • livaneli kadir  (11.09.18 20:54:51)
muhtemelen sizi duymuyor. watsapp goruntulu konusmada da karsıya sesiniz gitmiyordur hatta.
kulaklıkla iletisim kurmayı deneyin kendisiyle.

  • imnotsureabout  (11.09.18 21:15:33)
hizliresimyukle.com

Böyle bir ekran çıkıyor.
  • naksidil  (11.09.18 21:20:31)
iphone 6 ise şunu deneyin;

kamerayı açıp ön kameradan video çekin eğer videoda da ses yoksa geçmiş olsun, ön kameraya bağlı olan ses sensörünün flex kablosu gitmiş 100 lira civarı tamir ediyorlardı. flex kablo değişimi gerekecek muhtemelen. veya kulaklıkla devam edeceksiniz siri için

eger ön kamerada ses var ise flex kablo kaynaklı değildir, şunu deneyin Ayarlar-Genel-Erişilebilirlik-Konuşma-Ekranı Seslendir'i açın ve sonra orta tuşa basılı tutup siriyi açın birşey söyleyin.
  • Northern Mariner  (11.09.18 23:58:56 ~ 12.09.18 00:05:45)