Ankara'da Sarı Kağıda Fotokopi/ Kitap Bastırmak

Sayın Gutenberg'ler Günaydın,

Yıllardır pdf'ten tez olsun kitap olsun hep kök çarşısı'ndaki bir abiye bastırıyordum.
Geçenlerde İstanbul'dan bir arkadaşımda gördüm, beyaz ve sert kağıt yerine sarı bir kağıda bastırmış kitapları. Kitap hem daha ince olmuş hem de sarı kağıdı okumak gözleri daha az yoruyor.

Şimdi sorum şu, Ankara'da sarı kağıda baskı yapan fotokopici var mı? Ek olarak, son zamlardan sonra sayfa başı kaç kuruş oldu?

Teşekkürler

Fiyatı bilmiyorum. Ama Cebeci'de Beta Copy ve 72 Copy talebinize olumlu yanıt verebilir.

  • grobet  (11.09.18 08:55:14)
Fotokopiciler çok fazla kağıt sıkıştığı için o kağıtlardan kullanmak istemiyor. Genelde 80gr A4 kullanıyorlar.

Ayrıca fotokopi sayfa başı 6-10 kuruş arasında değişiyor fiyatlar arttığı için.(üniversite cevreleri için konuşuyorum)
  • jackyr  (11.09.18 08:57:25)