Nerede ev aramalı?

Selam ola.

Tercihen Yenikapı-Hacıosman metrosuna (Boğaziçi'ne gidişte kolay olsun diye) veya Kadıköy-Tavşantepe metrosuna (hatun kişi rahat gelebilsin diye) yakın ev bakınıyorum bir süredir 1+0 veya 1+1 şeklinde. Bakındım bakındım istediğim gibi bir yer bulamadım lakin.

Hürriyet emlak ve Sahibinden'den Kadıköy, Şişli, Levent, Beşiktaş ve Sarıyer'e baktım şimdilik. Başka sitelere veya ilçelere mi baksam n'apsam? Nereye bakayım mesela?

1+0 bakma. ben bir kere oturdum pişman oldum. onun dışında istanbul'da yaşama gibi bir enayiliğe daha düşmedim.

  • dirildimde geldim  (11.09.18 03:38:04)
4 veya 8 ay kadar kalacağım zaten, ondan çok sıkıntı değil benim için. Ben de sevmiyorum lakin İstanbul'da yaşamayı.

  • uyku inadim inat  (11.09.18 05:07:56)
İstanbul 216 fikirtepe bence istediğin yer olabilir. Yine o çevreye bakabilirsin.

  • fasulyek  (11.09.18 06:27:07)
acıbadem veya kadıköy merkeze bakabilirsin.
hem avrupa yakasının keşmekeşinden uzak olursun hem de şehrin göbeğinde olursun.

  • teritori  (11.09.18 08:06:20)
Fikirtepe çok metrobüs yanı, açıkçası ben sevemiyorum. Neden 8 ay için ev alıyorsunuz onu da pek anlayamadım İstanbul'u düşününce:)

Yeldeğirmeni civarında bazı evleri yenilediler. Acıbadem'i de semt olarak çok beğeniyorum.
  • kaset  (11.09.18 17:58:16)
Kiralık olarak aRıyorum, alıyorum demedim. O bence de saçma.

Yüksek lisans, bir tane dersim kaldı bu dönem için. 4 ay olayı o, 8 ay olayı da belki kalabilirim, ama şu an kesin de bir şey diyemiyorum falan.
  • uyku inadim inat  (11.09.18 21:11:34)
bütçe? anadolu yakasında en optimum yer bence küçükbakkalköy, içerenköy. onun da metroya yakın yerleri.

  • zgrydn  (11.09.18 21:16:48)
1500 civarı var şu an kafamda, ama az bir miktar daha çıkabilirim gerekirse.

  • uyku inadim inat  (12.09.18 04:18:39)