[]

aramizda muhasebeci var mi ya da tecrube eden (serbest meslek makbuzu)

merhaba. evden verilecek bir hizmwt icin firma smm makbuzu istiyor. bir muhasebeci tum kira ustunden stopaj vermek zorundasiniz dedi. bir baska muhasebeci ise evin belli bir kismi icin ev sahibiyle sozlesme yapabilirsi iz dedi. konu hakkinda bilgisi olan var mi? kiramiz yuksek, 3te birini kullaniyorum is icin buna dair bir sozlesme hazirlamak mumkun mu?
 
2.muhasebecinin dediği gibi yapılabilir sakınca yok. Ama iş yaptığınız yere sm makbuzu kesmek yerine düzenli bir iş değilse ve yıllık tutarı bu yıl için 27 bin lira altındaysa iş yaptığınız yer size gider pusulası düzenleyebilir ve bu şekilde halledebilirsiniz.


  • naksidil  (10.09.18 21:05:52) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.