[]

Sinemada Film Tavsiyesi

Merhabalar,
Bu hafta vizyonda olan veya bu haftasonu izleyebileceğimiz vizyona girecek güzel film önerilerinizi alabilir miyiz?

Tür farketmez. Şehir Ankara.

Teşekkürler şimdiden.

 
meg'e gitme. ben hiç beğenmedim. klişenin dibi.
bu da bi çeşit tavsiyedir diye düşünüyorum.

  • baharat  (10.09.18 13:37:07) 
Adalet 2 güzeldi...


  • tociess  (10.09.18 13:50:35) 
A prayer before dawn'a gitme.

Transit'i izlemek istiyorum ben.
  • lcha  (10.09.18 14:09:56) 
upgrade çok güzel. Yapay zekayı seviyorsanız öneririm.


  • nuevo  (10.09.18 14:21:25) 
14'ünde predator geliyor, ben onu bekliyorum mesela. beklemem ya da sarmaz diyorsan daha "sanatlı" filmlerden transit +1 veya twarz(mug).


  • Bruce  (10.09.18 14:22:43) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.