[]

1+0 Ses Sorunu

Merhaba

1+0 studyo evlerde ses sorunu nasildir acaba? koridorda yuruyen ya da yan dairenin kapı sesleri ulaşir mi insana? Uyku uyumak sıkıntılı mıdır bu dairelerde?

Bir de kaçıncı kattan sonra ısınma giderlerleri artar? Isı pay ölçer, merkezi ısıtmalı 50-60 metrekarelik bir dairenin ısınma giderleri ne olur acaba takribi?

Saygilar

 
Ses yalıtımı yoksa (ki yoktur) dairenin kaç artı kaç olduğunun önemi yok, sesler ulaşır ama yürüme ya da kapı sesi değil. Daha yüksek sesler ulaşır.


  • John Bloor  (10.09.18 09:00:29) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.