[]

Sabiha gökçen’den Göztepe’ye nasıl gidilir?

hızlı ve kolay yolu var mıdır, nasıldır?
 
göztepe'de nereye gideceksin?

e5 taraflarıysa e-11'e, sahil taraflarıysa e-9'a binersin. yalnız e-9'un son durağı bostancı, yük ve zaman durumuna göre oradan başka bir otobüs, dolmuş veya taksiye binmen gerekir. minibüs yolundaysa yerine göre e5'ten de sahilden de geçmek uygun olabilir veya vakit bolsa e-11/havabüs ikilisinden biriyle direkt kadıköy'e gelip oradan herhangi bir otobüse/minibüse binebilirsin.
  • nrmnm  (10.09.18 07:39:13) 
Ben değil kuzenim şehir dışından gelecek, birinden havaray varmış onunla Göztepe’ye geliniyor demişti ama o zaman böyle durum olmadığı için detaylı sormamıştım, benim trafikte gitmem çok uzayacağı için ortada buluşalım istedik.


  • mslny  (10.09.18 07:44:45) 
Geçiyorsa Göztepe köprüsünde inecek.


  • mslny  (10.09.18 07:49:50) 
Havabusle iner oradan.


  • kuehles blondes  (10.09.18 08:08:03) 
e-11 ya da havabüs o zaman. hangisi önce kalkıyorsa binip gelir.


  • nrmnm  (10.09.18 08:15:24) 
Havabüsmüş öğrenmiş oldum=) Tamam, teşekkür ederim.


  • mslny  (10.09.18 08:19:11) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.