[]

Game Of Thrones - Jamie neyi itiraf etmişti o sahnede?

Merhabalar

Jamie aşağıdaki sahnede neyi itiraf etmişti, unuttum da..

www.youtube.com

 
ona herkes kral katili diyor ama aslında kralı öldürmesinin asıl sebebini anlatıyor(adam haklı) kral tüm şehri yakacaltı savaşı kaybedince herkesi öldürecekti vs gibi birşey bu yüzden onu öldürdüm tüm şehri yok etmesine engel olmak için gibi bir şey diyor tam o anda stark geldi dinlemeden beni mahkum etti bu lakap üstüme kaldı gibi bir şey anlatıyor.

bu arada videoyu tıklamadan direk bu sahne kesin demiştim.
  • basond  (09.09.18 14:14:24) 
Kral, Robert'ın isyanını bastıramayacağını anlayınca bütün şehri yakmaya karar veriyor. Jaime de buna engel olmak için kralı öldürüyor.

Aslında son ana kadar krala sadık kalıyor, bir yandan babası krala ihanet ediyor,bir yandan kral masumların canına kastediyor.

Hatta şöyle bir şey söylemişti ki, efsane:

" sana yemin üzerine yemin ettiriyorlar. kralı koru, krala itaat et. babana itaat et. masumları koru. zayıfları savun. ama ya baban krala karşı gelirse? peki ya kral masumları öldürürse? bu çok fazla! ne yaparsan yap, bir yemininden bir diğeri için vazgeçiyorsun"
  • petekpare  (09.09.18 21:04:56) 
jamie kral adam ama çevresi kötü.


  • basond  (09.09.18 21:22:53) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.