Nedir bu araba acaba?

Hayırlı günler Roma Ahalisi;

Bir arabayı arıyoruz şimdi.

Cardigans'ın "My favorite game" klibinde kullanılan araç ne marka ne modeldir acaba sevgili Romalılar..

Klip budur: www.youtube.com

Bilenlerin bildiklerini paylaşmalarını rica ederim.

Selametle;

Allaha Emanet olun kıymetli Roma eşrafı..

Chevrolet Impala... galiba

  • balikekmek  (09.03.10 16:03:49)
1974 Cadillac Eldorado Convertible

not: eminim.
  • nesilsiz  (09.03.10 16:08:55 ~ 18:19:33)
linki sözlükten ''agamemnon'' adlı yazara gönder. anında cevaplandırır sorunu. tabi balıkekmek'in ve nesilsiz'in yazdıkları doğru değilse.

  • lynyrd skynyrd  (09.03.10 18:00:48)
"..she walks over to her car, a dark blue 1974 Cadillac Eldorado convertible[8], places it on the accelerator to keep the pedal down and drives off as the song begins."

diye yazıyor Wikipedia, nesilsiz haklı yani.
  • ikinoktayedi  (09.03.10 19:12:54 ~ 19:13:33)
Cadillac Eldorado Convertible doğru cevap ama balikekmek de oldukça yaklaşmış çünkü 1972 Chevrolet Impala Convertible da çok benziyor araca.

ilgilenenler için:

Eldorado burda : en.wikipedia.org

Impala da burda : en.wikipedia.org:'71_Chevrolet_Impala_Convertible_(Rigaud).jpg

Teşekkürler :]
  • mhm  (10.03.10 09:29:10)