Arpacık meselesi

İki ay önce filan gözümde arpacık çıkmıştı. Kendi haline bırakınca normaldd maksimum 10 günde geçiyordu. Yalnız bu sefer inmesine rağmen hafif sanki et beni gibi iz kaldı. Tamamen geçmedi yani. Ne yapsam ki? Başına gelen var mı daha önce?

sıksana.

  • caletti  (09.09.18 10:45:18)
1. sarımsağı bıçak değdirmeden kırıyorsunuz ve o bölgeye sürüyorsunuz. (çok can yakacak ama hemen geçecek acısı)

2. sıcağa yakın suyla pamuğu ıslatıp o bölgenin üzerine koyuyorsunuz. Bunu günde 2 kere 1 hafta yapın hiçbir şey kalmaz.
  • sefil  (09.09.18 11:42:11 ~ 12:14:19)
Doktora gitmek
Doktora gidene kadar da ılık cay ile gözü silmek günde bir kaç kez

  • purplee  (09.09.18 11:47:51)
Başıma geldi. Göz doktoruna git. Doktor onu minik bir operasyonla hallediyor hemen.

  • mya  (09.09.18 11:58:04)
Aynı durum bende de var şu an. Bir ay olacak nerdeyse. Doktora gittim üç gün önce. Antibiyotikli bir pomad verdi “bi hafta on gün bunu uygula ve günde iki kez sıcak suyla kompres yap” dedi. On güne geçmezse ufak bi operasyonla alınacak maalesef. Sarımsak denemedim, sallama çay şişkinliğini geçiriyor ama tamamen yok olmuyor.

  • sacrilegious  (09.09.18 16:26:11)